Coloring

Zjistěte, jaká je aktuální kondice
a možnosti vašeho nákupního týmu.

+420 597 587 106

FAQ

Která barva je ta správná?

Žádná barva není „správná“, ale ani není žádná „špatná“. Stejně tak není dobrý, špatný či jiný výběr barev nebo jejich pořadí. Zapomeňte na chvíli na triky reklamních agentur, které nás naučily určité barvy přiřazovat určitým pocitům nebo činnostem, abychom byli společensky „in“. Vypněte všechny kontrolní mechanismy ve své hlavě. Barevné snímání je intuitivní a pocitové – tak, jako většina rozhodnutí, která v běhu života a situací děláme.

Co doporučují naši konzultanti?

Před snímáním se uklidněte, uvolněte. Během snímání nesledujte televizi nebo chat na PC. Nemá smysl se snímat v prostředí, kde zvoní telefony, někdo vás vyrušuje nebo jste nuceni současně dělat několik dalších činností.

Každé slovo, které si přečtete, na sebe nejprve nechte krátce působit. Pokud je Vám to příjemné, klidně na chvíli zavřete oči a nechte slovo „zaznít“ ve své hlavě. Co právě pro Vás znamená? Jakým pocitem Vás naplní? Pak oči otevřete, podívejte se na barevné koule a klikněte na ty, které se Vám v danou chvíli k danému pojmu budou nejvíce líbit („pasovat“). Jakmile zvolíte, přejděte na další pojem. Nevracejte se zpátky.